На міському комунальному телеканалі “ДніпроTV” сьогодні працюють та керують журналісти, які працювали проросійських партій та будували з ними свою кар’єру

Звісно, можна припустити, що Наталія Власова балотувалась до ВР від “Опоблоку”, просто випадково. І так само “випадково” Наталія Грекова стала депутом облради від “ОПЗЖ”. Ірина Носачова працювала на телеканалі Віктора Медведчука “112 Україна”, просто тому, що не змогла знайти собі іншого видання. Але чи будуть вони об’єктивні? Олігархічні ЗМІ — це не про обʼєктивність. Це ворожі до суспільства pr-структури. Тому більш імовірно, що панянки і надалі готуватимуть замовні матеріали. Різниця лише у тому, що отримувати заробітну плату вони будуть з бюджету громади.

Ірина Носачова


Політтехнолог та обласний депутат Наталія Грекова пишалась належністю до ОПЗЖ. Вважала інформаційне забезпечення цього російського проекту “вираженням різних поглядів”.  Називала Романа Шухевича “ворог України”, але це її думка, в Україні за це не судять. Ще вона засуджувала протести проти диктатора Олександра Лукашенка у Білорусі. Тобто, вважала фальсифікацію результатів президентських виборів у РБ правильною?
Щоправда це було до того, як Лукашенко надав територію керованої ним країни для вторгнення в Україну. Закриття медведчуківських телеканалів Грекова засуджувала — це прямо вплинуло на її заробітки. Вважала обрання Зеленського підтасовкою, — тут знову її авторська думка. Тепер вона почистила свій Facebook і працює на телеканалі міської ради “ДніпроTV”. Хто її туди взяв та для чого?

(далі буде)