Відкрито дисциплінарні справи на вісьмох суддів
Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила відкрити дисциплінарні справи за скаргами на суддів з Києва, Сум, Рівненської та Одеської областей.
Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла на засіданні 10 червня, передає «Закон і Бізнес».
Так, Дисциплінарна палата ВРП відкрила справи стосовно:
– судді Печерського районного суду міста Києва Романа Новака;
– судді Ренійського районного суду Одеської області Костянтина Сорокіна;
– судді Печерського районного суду міста Києва Катерини Москаленко;
– суддів Сумського апеляційного суду Валерія Олійника, Володимира Рунова і Валерія Матуса;
– судді Рівненського міського суду Рівненської області Оксани Крижової;
– судді Нововодолазького районного суду Харківської області Ірини Пархоменко.
