Відкрито дисциплінарні справи на вісьмох суддів

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила відкрити дисциплінарні справи за скаргами на суддів з Києва, Сум, Рівненської та Одеської областей.

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла на засіданні 10 червня, передає «Закон і Бізнес».

Так, Дисциплінарна палата ВРП відкрила справи стосовно:

– судді Печерського районного суду міста Києва Романа Новака;

– судді Ренійського районного суду Одеської області Костянтина Сорокіна;

– судді Печерського районного суду міста Києва Катерини Москаленко;

– суддів Сумського апеляційного суду Валерія Олійника, Володимира Рунова і Валерія Матуса;

– судді Рівненського міського суду Рівненської області Оксани Крижової;

– судді Нововодолазького районного суду Харківської області Ірини Пархоменко.